Szymon Jachimek

Konferansjer o bogatym doświadczeniu scenicznym. W latach 2001-2014 był członkiem Kabaretu Limo. Od 2007 roku współtworzył W Gorącej Wodzie Kompanów, pierwszą w Polsce grupę improwizacji komediowych. Występował w programie impro „I kto to mówi?”, emitowanym na antenie TVP2. Ma również na koncie wydaną płytę jako Mariush, będący jednoczesną parodię poezji śpiewanej i disco-polo. Tak różnorodny dorobek artystyczny powoduje, że w każdej sytuacji Szymon Jachimek czuje się bardzo pewnie, a podczas prowadzenia imprezy na bieżąco reaguje na wydarzenia dziejące się na sali. Zaklina się, że nigdy nie będzie konferansjerem czytającym swoje zapowiedzi z kartki.Oprócz konferansjerki Szymon zajmuje się improwizacją komediową w grupie Improskład, pisaniem sztuk teatralnych, tekstów piosenek oraz felietonów publikowanych w portalu trojmiasto.pl

Szymon ma na swoim koncie roczne stypendium na Wydziale Teatralnym University of Northern Iowa (USA), dzięki czemu może swobodnie prowadzić imprezy także w języku angielskim.

Polecamy Szymona Jachimka, jako konferansjera, na  imprezy otwarte i eventy firmowe - również w duecie z Magdaleną Bochan - Jachimek.

Polecamy rownież występ kabaretowy Improskładu- zobacz więcej...

Napisz lub zadzwoń:
biuro@impresariusz.pl
tel. 791 555 276