Rafał Brzozowski

Wystąpił w programie TVP2 "The Voice of Poland", w którym doszedł do półfinału. Od marca 2014 roku można było go oglądać w programie “Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” w Telewizji Polsat, zajął tam siódme miejsce. W 2017 roku zakwalifikował się do polskich eliminacji 62. Konkursu Piosenki Eurowizji z utworem “Sky Over Europe”. W krajowym finale zajął drugie miejsce. W tym samym roku poprowadził finał eliminacji do 15. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Natomiast 31 grudnia 2017 roku Rafał sprawdził się jako konferansjer Sylwestra Marzeń TVP 2 w Zakopanem - imprezie tej przewodził między innymi u boku Tomasza Kammela.

Od września 2017 roku prowadzi reaktywowany po latach program “Koło fortuny” w Telewizji Polskiej. Show cieszy się niesłabnącą popularnością - zmagania uczestników ogląda średnio dwa miliony widzów, czyniąc program hitem obecnej ramówki.

Rafał Brzozowski to jeden z najzdolniejszych muzyków swojego pokolenia. Jego przeboje “Tak blisko” i “Nie mam nic” na stałe wpisały się w krajobraz krajowej muzyki rozrywkowej. Utwory Rafała od lat zna i śpiewa cała Polska, która bawi się także na jego licznych koncertach, podczas których charyzmatyczny artysta daje się poznać jako performer porywający tłumy. Rafał doskonale sprawdza się podczas prowadzenia uroczystych gali, jak i imprez intergracyjnych.

Polecamy Rafała Brzozowskiego, jako konferansjera, na imprezy otwarte i eventy firmowe.

Napisz lub zadzwoń:
biuro@impresariusz.pl
tel. 791 555 276