Piotr Bałtroczyk

Scena to jego drugi dom! Doskonale sprawdził się jako prowadzący programów rozrywkowych. Jego show "Piotr Bałtroczyk przedstawia", który z czasem został przekształcony w "Piotr Bałtroczyk na żywo" osiągał wysokie wyniki oglądalności oraz został nagrodzony na IX Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku 2008.

Wcielił się w postać Johna McPhersona w emitowanym przez telewizję Polsat, a następnie przez TV 4 improwizowanym serialu kabaretowym "Spadkobiercy". Pojawił się także w obsadzie produkcji "Badziewiakowie" (jako konferansjer) oraz "Wrzuć na luuuz".

Jest jednym z najlepszych w Polsce stand-upowców czyli kabareciarzy tworzących tzw. One Man Show. Próbkę twórczości Piotra Bałtroczyka możemy odnaleźć podczas imprez, które prowadzi. Jego program kabaretowy „Histeryjki, czyli w 60 minut dookoła Polski” to godzinny występ, podczas którego Piotr Bałtroczyk zabawia publiczność serią anegdot i opowiastek, których źródłem powstania jest samo życie oraz męska natura.

Inny program kabaretowy Piotra Bałtroczyka nosi wdzięczny tytuł „Duecik na niepogodę”. Podczas występu towarzyszy jemu urocza i uzdolniona Katarzyna Łaska. Program „Duecik na niepogodę" to wspaniale wykonane piosenki Kasi Łaski, które wzruszają i bawią oraz seria dowcipnych wywodów Piotra Bałtroczyka na temat złożoności relacji damsko - męskich.

Polecamy występy satyryczne Piotra Bałtroczyka, w stylu Stand-up comedy (One Man Show), na imprezy otwarte i eventy firmowe.

Napisz lub zadzwoń:
biuro@impresariusz.pl
tel. 791 555 276