Michał Niemiec

Michał Niemiec specjalizuje się w prowadzeniu gal firmowych, konferencji prasowych oraz imprez plenerowych i koncertów.

Jako prezenter telewizyjny TELE5 prowadził i był współautorem programu „Dolce Vita” z włoskimi przebojami muzyki rozrywkowej. Współpracował również z telewizją EDUSAT prowadząc programy o różnych profilach. Bogate doświadczenie telewizyjne zdobywał w wielu międzynarodowych programach telewizyjnych m.in. Ukraińska Edycja programu Jaka to melodia" emitowanego w TRK Ukraina (wokalista pierwszej edycji) oraz w tureckiej telewizji KRAL POP TV. W październiku 2013 r. w Turcji Michał Niemiec poprowadził wspólnie z turecką prezenterką galę konkursu Queen of Poland", która transmitowana była na żywo przez telewizję KRAL POP TV, a Telewizja POLSAT wyemitowała własną relację z tego wydarzenia.

Michał Niemiec może poprowadzić imprezę w języku angielskim, włoskim a nawet tureckim. Doskonała znajomość jezyków obcych pozwoliła Michałowi wystąpić w roli konferansjera podczas eventów odbywających się w takich krajach jak: Egipt, Tunezja, Turcja, Dubaj, Wyspa Minorka, Kanada. W wielu z tych państw prowadził również prestiżowe gale finałowe konkursów piękności Foto Models Poland" oraz Queen of Poland".

Michał Niemiec jest absolwentem studiów magisterskich Wyższej Szkoły Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia w Warszawie (specjalizacja: Dziennikarstwo, Public Relations) oraz Studiów Podyplomowych Dziennikarstwa  Telewizyjnego  Uniwersytetu Warszawskiego.

Polecamy Michała Niemca, jako konferansjera, na imprezy otwarte i eventy firmowe.

Napisz lub zadzwoń:
biuro@impresariusz.pl
tel. 791 555 276