Znane Tancerki i Tancerze

Tak jak trudno sobie wyobrazić dobrą zabawę bez muzyki, tak również taniec jest wspólnym elementem każdej imprezy, na której goście mają bawić się i integrować. Dlaczego zatem nie skorzystać z usług profesjonalnych tancerzy, którzy nie tylko zaprezentują najwyższy poziom tańca, jako sztuki, ale również zaanimują wspólną zabawę na parkiecie.
Impresariusz.pl oferuje występy znanych i popularnych tancerzy takich jak: Stefano Terrazzino, Paulina Biernat, Rafała Maserak, Magdalena Suszyńska. Indywidualnie, pod każdą imprezę, dobierana jest odpowiednia choreografia pokazów.
Stałym elementem oferty jest animacja zabawy poprzez naukę tańca. Tancerze specjalnie dobierają układ taneczny, który opanuje niemal każdy z uczestników zabawy. Liczy się głównie integracja i radość towarzysząca wspólnym tańcom.
Dodatkowo oferujemy możliwość przygotowania warsztatów tanecznych. Instruktorami warsztatów są oczywiście wyżej wspomniani tancerze. Warsztaty składają się z dwóch części. Pierwsza cześć to przygotowanie w grupach układu tanecznego, druga zaś to prezentacja poszczególnych grup podczas organizowanego eventu.

Zapraszamy do współpracy.

Napisz lub zadzwoń:
biuro@impresariusz.pl
tel. 791 555 276