Tomasz Jachimek

Tomasz Jachimek jest instytucją zawierającą w sobie nieprzeciętnego satyryka, autora tekstów skeczy, sztuk teatralnych, monologów, piosenek, felietonów prasowych, audycji radiowych. Nie da się ukryć, że humor Tomasza Jachimka jest inteligentny, błyskotliwy i do tego zabawny. Swoje umiejętności prezentuje już od 5 lat w programie „Szkło Kontaktowe" w TVN 24. Aktualnie prowadzi cotygodniowy, autosrki program satyryczny Żółte papiery" na portalu Onet.pl.

Jest autorem monodramów Mężczyzna sukcesu – koncert solo", Reflektor na tatę" (wystawiany w krakowskim Teatrze 38 w wykonaniu Piotra Plewy), Kolega Mela Gibsona" (wystawiany w Teatrze Korez w Katowicach w 2007 roku) oraz [Ja]3 czyli dwa do jednego" (wystawiany w Teatrze Konsekwentnym w Warszawie w 2010 roku).

Poza kabaretem i satyrą, realizuje się jako konferansjer podczas różnego rodzaju eventów, dając popis swojego dowcipu, profesjonalizmu oraz elastyczności w prowadzeniu imprez w różnych konwencjach.

Polecamy występ satyryczny Tomasza Jachimka, w stylu Stand-up comedy, One Man Show, na imprezy biletowane i eventy firmowe.

Napisz lub zadzwoń:
biuro@impresariusz.pl
tel. 791 555 276