Krzysztof Skiba Stand-up comedy

Krzysiek Skiba słynie z ciętego języka i zabawnych komentarzy. Wszyscy wielokrotnie widywaliśmy go w akcji podczas niezliczonych telewizyjnych show, gdzie komentował polskie paranoje polityczne czy obśmiewał absurdy rzeczywistości. Swój humorystyczny talent prezentował w felietonach pisanych do miesięcznika „Wprost" oraz jako częsty gość programów kabaretowych, takich jak „Kabaretowy Klub Dwójki". Można było Skibe również oglądac podczas jubileuszowych gali takich kabaretów jak Ani Mru Mru czy Kabaret Skeczów Męczących. Miłośnicy polskich seriali komediowych widzieli niejednokrotnie gościnne występy Skiby w takich serialach jak "Świat według Kiepskich", „Król Przedmieścia" czy „Daleko od noszy".

Stand Up Comedy to forma kabaretowa w sam raz stworzona dla Skiby. Silny, bezpośredni i bardzo dosadny przekaz z elementami improwizacji to coś, co od dawna Skiba uprawia na scenie. Skiba w swoim programie „Skiba zrobi wam dobrze"  ujawnia  wstydliwe tajemnice show biznesu, startuje w wyborach na prezydenta kosmosu oraz podpowiada jak łatwo oblać egzamin z molestowania seksualnego.
Panie i Panowie! Przed wami człowiek, który nie zna słów „tabu", „cenzura" i „polityczna poprawność", słowny koktajl Mołotowa z płynem rozweselającym, beczka śmiechu o napędzie atomowym - Krzysiek Skiba!!!  

Polecamy stand-up comedy Krzysztofa Skiby , na imprezy klubowe i eventy firmowe.

Polecamy równiez Krzysztofa Skibę jako konferanjera.

Napisz lub zadzwoń:
biuro@impresariusz.pl
tel. 791 555 276