Picasso MGI - zespół coverowy

Picasso MGI powstał w 2005 roku we Wrocławiu. Sześcioosobowy zespół koncertujący w 100 % live, w którego składzie występują aż trzy piękne i utalentowane dziewczyny! Picasso prezentuje muzyczne show bez pulpitów na nuty, z energią i żywiołowością, która udzieli się wszystkim uczestnikom zabawy. Na koncertach zespół wykorzystuje szeroka gamę instrumentów i fakt, że jego członkowie to wykształceni i wszechstronnie utalentowani muzycy - dla których praca to pasja.

Repertuar koncertowy jest bardzo zróżnicowany, podzielony na tematyczne bloki czerpiące z podobnych muzycznych klimatów, co zapewnia brak monotonii. Zespół Picasso MGI jest zawsze przygotowany do uczestnictawa w eventach o różnej stylistyce - od ABBY i lat 70 po szanty i folklor góralski.

Picasso MGI to znany w branży i doświadczony zespół, który koncertował m.in. na największym balu w Polsce - Balu Anny Dutkiewicz. Zespół  występował w Polsce i w Niemczech, m.in. w Hali Stulecia we Wrocławiu, w hali Expo w Łodzi, Pałacu pod baranami i Starym hotelu w Krakowie, Zamku Książ, Pałacu Kliczków, Zamku Ryn, Hotelu Gołębiewski, Muzeum Łódzkim czy w klubie Capitol w Warszawie.

Polecamy koncerty zespołu Picasso MGI na imprezy otwarte i eventy firmowe.

Napisz lub zadzwoń:
biuro@impresariusz.pl
tel. 791 555 276