Kamishia Band - Kamila Tworek z zespołem

Nie trzeba tłumaczyć ile energii i scenicznej euforii wyzwala muzyka grana na żywo. W przypadku występu Zespołu Kamishia widać tego szczególne efekty i nie powinno to dziwić skoro band tworzą najlepsi wrocławscy muzycy.

Najciekawszym elementem koncertu Kamili Tworek (kilkakrotna laureatka „Szansy na Sukces”) i jej muzyków jest niezwykle rozbudowana improwizacja muzyczna, gdzie do głosu dochodzą wybrane instrumenty na przemian z wokalizami, tym samym, pozwalają słuchaczom poczuć ten muzyczny dreszczyk emocji tworzenia muzyki na żywo. Poza wspaniałym głosem Kamila Tworek ma jeszcze jeden talent, jest to umiejetność nawiązania podczas eventów wyjątkowych relacji z publicznościa, tańczącymi uczestnikami - skutecznie zachęca do zabawy a niekiedy i wspólnego koncertowania (śpiewania popularnych przebojów).

W repertuarze koncertowym między innymi: One way ticket, Conga, La Bamba, When a Man loves a woman, Całuj mnie, Konik na biegunach, Everybody need somebody, Everlasting love, I wanna dance with somebody z repertuaru Whitney Huston, czy Simply the best.

Repertuar koncertowy jest dostosowywany pod konkretne zamówienie - wiek uczestników imprezy czy temat przewodni eventu. 

Polecamy koncert zespołu Kamishia na imprezy otwarte oraz eventy firmowe.

Napisz lub zadzwoń:
biuro@impresariusz.pl
tel. 791 555 276