Cezary Pazura

Jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorów i twórcą autorskiego kabaretu. Zagrał w ponad 55 filmach produkcji polskiej, austriackiej i niemieckiej. Cezary Pazura to wielokrotny laureat Złotej Kaczki. W 1991 i 1996 roku otrzymał Złote Lwy Gdańskie. Rola w filmie „Psy 2. Ostatnia Krew” przyniosła mu nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu Filmów w Valenciennes.

Od kilku lat Cezary Pazura realizuje się również jako jeden z czołowych stand-upowców w Polsce. Jego jednoosobowy kabaret zyskał rzesze fanów, czego wynikiem są liczne zaproszenia na kabaretony i imprezy zamknięte. Na podobnych eventach często występuje w roli konferansjera. Po sukcesach estradowych programów: „Kabaret z Pazur-em", „13 posterunek na żywo" oraz „Przystojny jestem" powstał program satyryczny „BUT". Jak zwykle tematyka apolityczna, związana ze sprawami obyczajowymi. Autorami tekstów są Olaf Lubaszenko, Janusz Onufrowicz i Doman Nowakowski.

Polecamy występ satyryczny Cezarego Pazury, w stylu Stand-up comedy, One Man Show, na imprezy biletowane i eventy firmowe.

Napisz lub zadzwoń:
biuro@impresariusz.pl
tel. 791 555 276