Skiba Show

Program artystyczny Animacje Krzysztofa Skiby to dynamiczne, estradowe show z udziałem aktorów i wokalistów. Wszystko to jest okraszone soczystą konferansjerką szamana sceny Krzysztofa Skiby oraz aktywnymi konkursami, które animują widownie do wspólnej zabawy. Fragmenty tego programu wielokrotnie prezentowała telewizja w takich programach jak: „Sylwester w Jedynce”, „Kabaretowa Liga Dwójki”, „Śpiewanie na wezwanie”, „Kraj się śmieje”, „Fabryka Śmiechu”). Krzysztof Skiba prowadził również programy kabaretowe „Lalamido”, „Skibamagiel”.


Krzysztof Skiba może poprowadzić imprezę i animować zabawę sam lub w duecie z :

Paweł Konjo Konnak - radosny artysta rewiowy rodem z Kaszub. Karierę estradową rozpoczął w latach 90-tych prowadząc razem z Krzysztofem Skibą kultowy telewizyjny kabaret rockowy „Lalamido”. Brał również udział w wielu innych programach telewizyjnych m. in. „Jak łyse konie”, „Ciao Darwin”, „Jestem jaki jestem”.

Maciej Kraszewski - satyryk, współautor scenariuszy do wielu popularnych programów telewizyjnych, takich jak: „Szpital na perypetiach”, „Daleko od noszy”, „Europa da się lubić”. Od lat związany z radiową Trójką.

W animacji Skiba Show często pojawiają się tacy artyści jak:

Duet Grempilna - czyli Jaroslaw Janiszewski (także wokalista grupy Czarno-Czarni) i gitarzysta Jarosław Ziętek. Duet ma charakter wybitnie kabaretowy i specjalizuje się w przezabawnym parodiowaniu wykonawców polskich i zagranicznych. Duet występował z Krzysztofem Skibą w programie telewizyjnym „Skibomagiel". Ich pojawienie się na scenie gwarantuje najlepszą zabawę.

Kamila Tworek - charyzmatyczna wokalistka obdarzona cudownym, mocny głosem. Wielokrotna laureatka „Szansy na sukces”. Repertuar coverowy indywidualnie dopasowany pod event. Kamila Tworek wystepuję z atrakcyjnymi tancerkami lub całym zespołem Kamishia Band.

Mirosław Elimer - najsłynniejszy, w Polsce, parodysta Freddiego Mercurego - legendarnego wokalisty zespołu Queen.

Adam Asanow - zdolny showman, satyryk, parodysta takich artystów jak Luciano Pavarotti i Denis Roussos.

Jacek Dymek - najbardziej seksowny polski Elvis. Ma w repertuarze ponad dwadzieścia największych hitów króla rock and rolla. Jego występy zawsze cieszą się dużym powodzeniem, szczególnie wśród Pań.

Polecamy animację Krzysztofa Skiby - Skiba Show, na imprezy otwarte i eventy firmowe.

Napisz lub zadzwoń:
biuro@impresariusz.pl
tel. 791 555 27