Saloon - Jazda na oklep

Saloon - Jazda na oklep to program artystyczno-animacyjny przeznaczony do realizacji podczas eventów odbywających się w hotelu, klubie lub restauracji. Głównymi bohaterami wieczoru jest właściciel salonu zwany Narwanym Jimem (Krzysztof Skiba) oraz jego kompan, niezwykły poganiacz bydła Piękny Lolo (Jarosław Janiszewski). Ten duet to gwarancja szalonej rozrywki. W saloonie o nazwie „Jazda na oklep”  może zdarzyć się absolutnie wszystko poza nudą.
Narwany Jim odpowiada za rozkręcenie imprezy, zapewnienie atrakcji na scenie a w przerwie między występami artystów przeprowadza kowbojskie konkursy i towarzyszy gościom saloonu we wspólnej zabawie.

Piękny Lolo to kowboj pełen pasji do muzykowania. Jego zespół „Tępe ostrogi” (pięciu profesjonalnych muzyków) wbrew nazwie gra ostre kawałki muzyki country. Śpiewane przez nich piosenki są w dużej części ich autorstwa, jak żywiołowy utwór „Otoczeni przez bydło” czy ballada romantyczna „Oczy krowy”. Zespół nie stroni od żartów i dystansu do siebie samych przez co ich koncert posiada wiele  elementów satyrycznych. Lolo zasłużył na określenie „piękny” nie tylko będąc na scenie, ale również za konsoletą DJ-a. Poza dźwiękami w stylu country i kultowymi standardami muzyki amerykańskiej DJ Lolo zapewnia przez cały wieczór muzykę w każdym guście tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie i ruszyć na parkiet.
W saloonie Jazdy na oklep nie może zabraknąć pięknych kobiet, dlatego Narwanemu Jimiemu zawsze towarzyszy Szybka Suzi pomagając w przeprowadzaniu konkursów. Na scenie pojawiają się również salonowe Lalunie, czyli grupa tancerek, które zaprezentują kilka widowiskowych pokazów, w tym tradycyjnego kankana. W programie jest również przewidziana integracyjna zabawa taneczna oparta na nauce tańców kowbojskich.
Dodatkowo, dla odpowiedniej realizacji oprawy artystycznej animacji Saloon - Jazda na oklep,  możemy zapewnić pełną scenografię, odpowiadającą wystrojowi saloonu z Dzikiego Zachodu, profesjonalną obsługę barmańską oraz obsługę techniczną (scena, nagłośnienie, oświetlenie).

Animację „Saloon - Jazda na oklep” polecamy w szczególności na eventy integracyjne, jako ciekawą konwencję zabawy, szczególnie oryginalną w realizacji przez obecność dwóch znanych i lubianych showmanów, Krzyśka Skibę i Jarka Janiszewskiego.

Więcej szczegółów?

Napisz lub zadzwoń:
biuro@impresariusz.pl
tel. 791 555 276